Wirtualny adres i biuro

Tylko 49 złotych za wirtualny adres w Warszawie.

Skanowanie korespondencji w podstawowym pakiecie.

Usługa dedykowana jest zarówno dla nowych jak i już działających podmiotów gospodarczych – niezależnie czy jest to: jednoosobowa działalność, spółka, fundacja czy stowarzyszenie.

W ramach usługi wirtualny adres zapewnimy Twojej firmie obsługę recepcji, salę spotkań, indywidualną skrzynkę oraz adres do korespondencji, a wszystko w mniej niż 15 minut.

Wirtualny adres znany też jako adres do wynajęcia to w HUB Kolektyw prosta umowa i minimum formalności. Dopasuj pakiet do swoich potrzeb i zamów swoje wirtualne biuro. Usługę tę oferujemy w maksymalnie uproszczonej formie jedna prosta umowa i comiesięczna faktura.

HUB Kolektyw - Twoje wirtualne biuro

Abonament obejmuję PAKIET MINI PAKIET PRO
Adres do rejestracji Firmy, Fundacji, Stowarzyszenia
Adres korespondencyjny i marketingowy
Odbiór korespondencji i przesyłek
Powiadamianie o nadesłanej korespondencji
Wysyłanie nadesłanej korespondencji pocztą (plus koszt listu poleconego) 1 raz w miesiącu 4 razy w miesiącu
Na życzenie skanowianie poczty i wysyłanie na maila
Przyjmowanie fax na wspólny i powiadamianie -
Sala spotkań 2 godziny w cenie 4 godziny w cenie
Sala konferencyjna 2 godziny w cenie 8 godzin w cenie
  49 zł/m-c 99 zł/m-c

* cena netto plus VAT
* przy opłacie za rok z góry 10% rabatu
* istnieje możliwość wysyłania korespondencji na wskazany adres częściej koszt 5 zł plus opłata pocztowa

Jeżeli potrzebujesz większego wsparcia dla Twojej firmy, zajrzyj na: WIRTUALNY ASYSTENT

Nasze usługi to gwarancja korzyści.

 

Wirtualny adres Warszawa - przydatne informacje.

Oferta szeroko pojętego wirtualnego biura dedykowana jest niemal dla każdego podmiotu gospodarczego – małych, mikro i średnich firmy, jednoosobowych działalności gospodarczych, a także osób, które dopiero pragną założyć swój własny biznes. Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się powierzyć aspekty związane z prowadzeniem spółki firmie zewnętrznej. Co daje nam wirtualne biuro i dlaczego jego popularność rośnie praktycznie z roku na rok? Odpowiedź jest prosta, wirtualne biuro to szereg praktycznych, wyjątkowo korzystnych rozwiązań dedykowanych wszystkim przedsiębiorcom, niezależnie od wielkości firmy czy też branży. Jeśli chodzi o zalety tej usługi warto wspomnieć o najważniejszej kwestii - wirtualne biuro pozwala w znaczący sposób obniżyć koszty prowadzenia działalności gospodarczej.

Wirtualny Adres to unikalny adres siedziby prowadzonej przez Państwa działalności. Niewątpliwie lokalizacja w jednej z bardziej sytuowanych dzielnic Warszawy stanowi pewien prestiż dla samej firmy. Odpowiednio ulokowane biuro, najlepiej w dogodnym na potencjalnych klientów miejscu, pozwala znacząco zwiększyć zainteresowanie oferowanymi przez nas usługami, a co za tym idzie zwiększyć grono ich nabywców. Oferta wirtualnego adresu i biura w mieście Warszawa dedykowana jest dla każdego, kto pragnie znacząco obniżyć koszty prowadzonej działalności – zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również czas. Warto zauważyć, iż usługa ta charakteryzuje się pakietem funkcjonalności, które bez wątpienia przypadną do gustu również osobom pracującym w domu oraz freelancerom. Zależnie od potrzeb mogą zdecydować się Państwo na praktyczny zestaw usług, które pozwolą rozwijać własny biznes bez schodzenia z kanapy.

Uwaga: Wirtualny Adres i Biuro w Warszawie to nie jedno czy dwa, a szereg praktycznych narzędzi umożliwiających prowadzenie działalności gospodarczej bez koniecznością wynajmu lokalu, zatrudniania pracowników czy też współpracy z księgowością.

#Wirtualny adres #Wirtualne biuro #Warszawa #Mokotów